* Fotografie z výstavy - konec II. světové války

Přidáno dne 09. 07. 2005 (2072 přečtení)

V rámci oslav 60. výročí od konce II. světové války jsme se také mj. podíleli na výstavě na Frýdeckém zámku připraveným Muzeem Beskyd z Frýdku-Místku.
Pozvánku na tuto akci jsme na našich stránkách uveřejňovali po celou dobu výstavy. Expozice výstavy byla otevřena do 5.6. a za tu dobu ji navštívila řada návštěvníků.

Výstava měla za cíl připomenout válku v regionu - statečný odpor vojáků 8. pěšího pluku z Místku, rodáky ze zahraničních armád, odbojáře (členy Obrany národa, "Lvice", sokolský odboj, partyzány a parašutisty ze západu i z východu) a další válečné události.

Fotografie:

Zahájení výstavy Mgr. Dvořákem na Frýdeckém zámku.

Mgr. Dvořák v družném rozhovoru s plk. Cokou a plk. Křístkem.

Návštěvníci na prohlídce.

Část výstavy.