Vlastenecký klub Působnost VK
Hlavní stránka Seznam projektů a akcí Návštěvní kniha Ke stažení Mail VK     KLUB PATRIOTYCZNY   WOŚCOJSKI KLUB - górnoserbski   VLASTENECKÝ KLUB   DOMOVINSKI KLUB   ISAMAALINE KLUBI   HEIMATKLUB   HJEMLAND KLUB     ! ! ! KOSOVO JE SRBSKO ! ! !   Více  
roh   Projekty sdružení roh

roh   Další informace roh
+ Ke stažení


roh   Vlastenecký klub roh
IČO: 26528177
DIČ: CZ26528177

Sídlo:
Kunčice pod Ondřejníkem 114
739 13

Kontakt:
777 103 532
informace@v-klub.cz

Transparentní bankovní spojení: 5678956789/5500

© V-klub, 2002-2007

NAVRCHOLU.cz

TOPlist

bonprix

бонприкс

http://o-chae.com


* Nové webové stránky

Přidáno dne 07. 04. 2005 (2283 přečtení)

Milí čtenáři a návštěvnící našich stránek. Po dlouhé době se nám opět povedlo napnout síly ke zlepšení naší internetové prezentace. Dalo nám to hodně práce a doufáme, že se Vám tyto stránky budou líbit a budete je navštěvovat i nadále.

Především došlo ke kompletnímu přepracování stránek z HTML do redakčního systému (PHP a MySQL) a stránky by tak měly být častěji aktualizovány. Také si od nových stránek slibujeme podstatně větší přehlednost v našich projektech, akcích a nabídkách a pozvánkách. Možnost vyhledávání a další výhody, které PHP přináší už ani nezmiňujeme.

V dané chvíli bylo na nové stránky přesunuto asi 80% důležitých textů. Mnohé reportáže z minulých akcí přibudou snad později. Také fotografické galerie musejí ještě chvilku počkat na své uveřejnění. Každopádně jsou nyní stránky plně funkční.

Vy jako čtenáři se můžete také zaregistrovat a získat tak příležitost dostávat informace o aktualizacích emailem. Výhody plynoucí z registrace se budeme snažit časem rozšiřovat i na další oblasti.

Doufám, že Vám naše nové stránky umožní lépe poznat naši neziskovou organizaci, rozsah našeho zájmu a činnosti. A třeba Vás i budou i motivovat k tomu, aby jste se k nám přidali.


Celý příspěvek | Počet názorů: 0 | Přidat názor | Informační e-mailVytisknout článek

roh   Přihlášení čtenářů roh

Jméno (přezdívka)
Heslo


Úprava osobního účtu

roh   Zajímavé odkazy roh
Totalita - web proti totalitním systémům.
Vlastenci! na www
Web o Horní a Dolní Lužici.
Moravský vlastenecký etnofolk.

rodina.lv
Vlastenci


GNU redakční systém phpRS
GNU redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.