Vlastenecký klub Působnost VK
Hlavní stránka Seznam projektů a akcí Návštěvní kniha Ke stažení Mail VK     KLUB PATRIOTYCZNY   WOŚCOJSKI KLUB - górnoserbski   VLASTENECKÝ KLUB   DOMOVINSKI KLUB   ISAMAALINE KLUBI   HEIMATKLUB   HJEMLAND KLUB     ! ! ! KOSOVO JE SRBSKO ! ! !   Více  
roh   Projekty sdružení roh

roh   Další informace roh
+ Ke stažení


roh   Vlastenecký klub roh
IČO: 26528177
DIČ: CZ26528177

Sídlo:
Kunčice pod Ondřejníkem 114
739 13

Kontakt:
777 103 532
informace@v-klub.cz

Transparentní bankovní spojení: 5678956789/5500

© V-klub, 2002-2007

NAVRCHOLU.cz

TOPlist

bonprix

бонприкс

http://o-chae.com


* Přednáškové večery v Ostravě

Přidáno dne 05. 04. 2005 (1890 přečtení)

Od ledna 2002 se v Ostravě Porubě konají pravidelné série přednášek a besed. Tento příspěvek přibližuje další informace, které se Přednáškových večerů (dříve Vlasteneckých večerů) týkají. Především jsou zde uvedeny termíny a časy.

Místo konání: OSTRAVA - salónek restaurace Parlament:

Poruba je největší městskou částí Ostravy, a tento fakt spolu s možností využívat salónku restaurace nás vedl ke zvolení tohoto místa. Navíc dobrá třetina našich přednášejících bydlí poblíže tohoto místa.

Jak se na přednášky dostat:  Přijeďte na tramvajovou zastávku Třebovická (tramvaje číslo 4, 7, 8, 9, 10, 17) a vydáte se (když pojedete od Svinovských mostů) doprava směrem do zástavby a jakoby zpět. Asi 200 až 250 metrů od zastávky naleznete na Maďarské ulici restauraci Parlament (jedná se o jednopatrovou budovu s rovnou střechou). A vzadu v restauraci po pravé straně je salónek, ve kterém se přednáška koná. 

Zde uvádíme několik vnitřních pravidel z přednášek:

  • Datum, čas a místo konání přednášky je známo s měsíčním předstihem. Téma přednášky či besedy taktéž. Standardně se přednášky konají druhé úterý v měsíci.
  • Sériové přednášky jsou plánovány na půl roku dopředu a v případě dostatku sil, přednášejících, zájmu veřejnosti a možností bude náležitě rozhodnuto o prodloužení o dalších šest měsíců.
  • Změna programu je vyhrazena.
  • Vstup na přednášky je zdarma. V přednáškovém sále může být vykonávána dobrovolná finanční sbírka na podporu konání přednášek.
  • Dále má pořadatel právo na přerušení přednášky v případě, že se v sále objeví osoba, neustále a cíleně přerušující přednášku nebo v případě, že by byly jinak porušeny zákony České republiky. 
  • Obsahy přednášek nemusí vyjadřovat stanovisko pořadatele. V některých tématických oblastech je žádoucí pro objektivnost určité problematiky pozvat i oponenturu, kde se pořadatel přímo distancuje od takovéhoto názorového proudu.  

Pomoc při konání přednášek, návrhy a připomínky:

  • Napište prosím své návrhy jak na přednášející (viz. výše), tak na témata přednášek, které Vás zajímají. Uvítáme také jakékoliv možnosti reklamy a Vaší případné pomoci. 
  • Také technická  a materiální pomoc - sponzorské dary či jen forma výpůjčky je velmi vítána (meotar, promítačka apod.)

Celý příspěvek | Přidal: Petr Tryščuk | Informační e-mailVytisknout článek

roh   Přihlášení čtenářů roh

Jméno (přezdívka)
Heslo


Úprava osobního účtu

roh   Zajímavé odkazy roh
Totalita - web proti totalitním systémům.
Vlastenci! na www
Web o Horní a Dolní Lužici.
Moravský vlastenecký etnofolk.

rodina.lv
Vlastenci


GNU redakční systém phpRS
GNU redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.