Vlastenecký klub Působnost VK
Hlavní stránka Seznam projektů a akcí Návštěvní kniha Ke stažení Mail VK     KLUB PATRIOTYCZNY   WOŚCOJSKI KLUB - górnoserbski   VLASTENECKÝ KLUB   DOMOVINSKI KLUB   ISAMAALINE KLUBI   HEIMATKLUB   HJEMLAND KLUB     ! ! ! KOSOVO JE SRBSKO ! ! !   Více  
roh   Projekty sdružení roh

roh   Další informace roh
+ Ke stažení


roh   Vlastenecký klub roh
IČO: 26528177
DIČ: CZ26528177

Sídlo:
Kunčice pod Ondřejníkem 114
739 13

Kontakt:
777 103 532
informace@v-klub.cz

Transparentní bankovní spojení: 5678956789/5500

© V-klub, 2002-2007

NAVRCHOLU.cz

TOPlist

bonprix

бонприкс

http://o-chae.com


<ab>Přednášky a besedy

* Přednášky a besedy

Přidáno dne 05. 04. 2005 (1762 přečtení)


Obecně již bylo mluvené slovo nahrazeno televizí, rádiem a internetem a přednášky se zdají být archaismem z dob předešlých. Avšak možnost se přímo dotázat přednášejícího (a nebýt přitom umlčen redaktorem pro nesprávně položený dotaz), upřesnit si souvislosti nebo jen požádat o důkazy k předloženému tvrzení jsou jedním z mála nesporných výhod, které nám přednášky umožňují.

Krom osobního kontaktu s přednášejícím, samozřejmě. Naše přednášky se dnes konají ve dvou městech (Ostrava, Děčín) a jsou připravovány ve Frýdku-Místku a Brně. A to buď jako jednotlivé přednášky nebo jako série pravidelných přednášek. Naše myšlenka na zorganizování pravidelných přednášek v Ostravě se táhne již od roku 1999, ale stejně jako mnoho jiných nápadů organizovaných jednotlivci a dobrovolníky musela jít na čas k ledu a od ledna 2002 se tyto pravidelné přednášky v Ostravě staly pravidelné.

Přednáškové večery nejsou jen obyčejnými přednáškami, ale převážně se jedná o samostatné série tématických přednášek, jejichž cílem je periodicky a na stejném místě a ve stejný čas přiblížit občanům daného města a okolí především historické, kulturní, ekonomické, ekologické, sociální, sportovní, branné, vojenské a politické pohledy pevně svázané nejen s daným regionem, ale i s celou Českou republikou a slovanskými územími (jako jsou například Volyně, Horní a Dolní Lužice, Podkarpatská Rus, Slovensko, Kladsko a mnohá další).  

Besedy jsou věnovány rozhovorům se zajímavými lidmi - především s účastníky II. a III. odboje. V obou případech se nám povedlo připravit desítku besed s velmi zajímavými lidmi.


Zobrazen celý projekt | Garant projektu: Petr Tryščuk | Informační e-mailVytisknout článek

roh   Přihlášení čtenářů roh

Jméno (přezdívka)
Heslo


Úprava osobního účtu

roh   Zajímavé odkazy roh
Totalita - web proti totalitním systémům.
Vlastenci! na www
Web o Horní a Dolní Lužici.
Moravský vlastenecký etnofolk.

rodina.lv
Vlastenci


GNU redakční systém phpRS
GNU redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.