Vlastenecký klub Působnost VK
Hlavní stránka Seznam projektů a akcí Návštěvní kniha Ke stažení Mail VK     KLUB PATRIOTYCZNY   WOŚCOJSKI KLUB - górnoserbski   VLASTENECKÝ KLUB   DOMOVINSKI KLUB   ISAMAALINE KLUBI   HEIMATKLUB   HJEMLAND KLUB     ! ! ! KOSOVO JE SRBSKO ! ! !   Více  
roh   Projekty sdružení roh

roh   Další informace roh
+ Ke stažení


roh   Vlastenecký klub roh
IČO: 26528177
DIČ: CZ26528177

Sídlo:
Kunčice pod Ondřejníkem 114
739 13

Kontakt:
777 103 532
informace@v-klub.cz

Transparentní bankovní spojení: 5678956789/5500

© V-klub, 2002-2007

NAVRCHOLU.cz

TOPlist

bonprix

бонприкс

http://o-chae.com


Turistika

* Vlastenecká turistika

Přidáno dne 03. 04. 2005 (2549 přečtení)


Mohlo by se zdát zbytečné zakládat nové turistické spolky, když zde funguje celkem úspěšný a prospěšný Klub českých turistů. My sami se jejich akcí rádi účastníme a chodíme po stezkách, které právě oni udržují. Jsme připraveni jim také podle možností a svých sil kdykoli pomoci.

Ovšem my nehledáme na horách jen pohyb ale spíše bychom navázali na obrozenecké turistické spolky z 19. a počátku 20. století.
I proto v naší "nabídce" nechybí ani akce pro náročnější, jako jsou survivalové terénní výlety či horská turistika. V poznání krás naší vlasti a příjemné atmosféře (kterou garantujeme :-) sobě i jiným dokazujeme platnost vlastenectví a kamarádství.
Zatím se okruh návštěvníků našich sportovně - branných akcí pohybuje okolo 15 - 30 lidí v jednotlivých regionech. Na jednotlivé akce je to samozřejmě mnohem méně, ale vyrážíme i v 15ti členných skupinách. A některé akce mají již 10tiletou tradici.
Mnoho turistických akcí je také spojeno s další činností. Především se jedná o ekologii (ochrana a mapovaní mravenců, čištění lesa, řek) či historii (vyvěšování informačních vývěsek). V celku se snažíme mimo samotný požitek z přírody přinést během akce i něco poučného nejen pro sebe, ale i pro ostatní návštěvníky hor.

Zobrazen celý projekt | Garant projektu: Petr Tryščuk | Informační e-mailVytisknout článek

roh   Přihlášení čtenářů roh

Jméno (přezdívka)
Heslo


Úprava osobního účtu

roh   Zajímavé odkazy roh
Totalita - web proti totalitním systémům.
Vlastenci! na www
Web o Horní a Dolní Lužici.
Moravský vlastenecký etnofolk.

rodina.lv
Vlastenci


GNU redakční systém phpRS
GNU redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.