Kulturní aktivity

* Ranná historie

Přidáno dne 03. 04. 2005 (1657 přečtení)

Původně se jednalo o poměrně širokou skupinu projektů, která v sobě zahrnovala několik nesourodých složek a studií o raném středověku a Slovanech.
Protože však tato oblast hodně přerostla původní záměr, byly Vlasteneckým klubem vytvořeny stránky www.slovane.cz a pár našich členů také vstoupilo do nově vznikajícího sdružení Velesův lid.
Abychom tyto informace zbytečně nesuplovali, naleznete všechny potřebné informace právě u nich.

Zobrazen celý projekt | Garant projektu: Petr Tryščuk | Informační e-mailVytisknout článek