Vlastenecký klub Působnost VK
Hlavní stránka Seznam projektů a akcí Návštěvní kniha Ke stažení Mail VK     KLUB PATRIOTYCZNY   WOŚCOJSKI KLUB - górnoserbski   VLASTENECKÝ KLUB   DOMOVINSKI KLUB   ISAMAALINE KLUBI   HEIMATKLUB   HJEMLAND KLUB     ! ! ! KOSOVO JE SRBSKO ! ! !   Více  
roh   Projekty sdružení roh

roh   Další informace roh
+ Ke stažení


roh   Vlastenecký klub roh
IČO: 26528177
DIČ: CZ26528177

Sídlo:
Kunčice pod Ondřejníkem 114
739 13

Kontakt:
777 103 532
informace@v-klub.cz

Transparentní bankovní spojení: 5678956789/5500

© V-klub, 2002-2007

NAVRCHOLU.cz

TOPlist

bonprix

бонприкс

http://o-chae.com


* Chcete nás podpořit?

Přidáno dne 02. 04. 2005 (2929 přečtení)

Jako nezisková organizace máme jen omezené možnosti své činnosti i finančních zdrojů. Jako na Vlasteneckou organizaci se na nás navíc často nahlíží skrze prsty, takže uvítáme jakoukoliv podporu a pomoc, kterou nám jste schopni poskytnout.
Zde vypsané možnosti podpory jsou jen dílčími nápady, ačkoliv škála možností je bezpochyby mnohem širší. Za veškerou podporu samozřejmě předem děkujeme.

Umístěte odkaz na naše stránky

Pokud se Vám aktivity Vlasteneckého klubu zamlouvají, můžete umístit na svých www stránkách na Vlastenecký klub odkaz. Pro případ zájmu jsou zde připraveny také ikony. Používejte prosím jako odkazy zdrojové kódy umístěné u zobrazení.

Vlastenecký klub

HTML KÓD:

Vlastenecký klub

HTML KÓD:

Finanční podpora
Dnes a denně někdo po nás požaduje peníze. Stát, charitativní organizace, žebráci a mnozí další. Je těžké si o ně říci, pokud jste čestní a my čestní jsme. Přesto uvítáme jakoukoliv, tedy i tuto, podporu. Velké množství našich projektů dnes nejsme schopni realizovat, neboť nám chybí právě finanční prostředky.
Při současné grantové politice, kdy získáte jen část potřebných prostředků (zpravidla 50-70% všech nákladů), je sponzoring jedinou cestou jak srovnat ztráty, které v roce 2004 byly ve výši 40 000,- a byly dotovány členy sdružení.
Z tohoto důvodu jsme si zřídili transparentní účet u E-Banky, který si může kdokoliv prohlédnout, aby viděl jak hospodaříme se svěřenými prostředky. Pro úplnost je si ovšem třeba přečíst naše výroční zprávy, kde jsou uvedeny kompletní rozpočty (pohyby na účtu tvoří cca 1/3 všech účetních pohybů).

Dary nám poskytnuté jsou pro firmy i jednotlivce odčitatelné z daní!

Další samostatnou kapitolou je členství v našem sdružení, ale to je samostatná kapitola, kterou naleznete v příslušné rubrice.


Celý příspěvek | Přidal: Petr Tryščuk | Informační e-mailVytisknout článek

roh   Přihlášení čtenářů roh

Jméno (přezdívka)
Heslo


Úprava osobního účtu

roh   Zajímavé odkazy roh
Totalita - web proti totalitním systémům.
Vlastenci! na www
Web o Horní a Dolní Lužici.
Moravský vlastenecký etnofolk.

rodina.lv
Vlastenci


GNU redakční systém phpRS
GNU redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.