Vlastenecký klub Působnost VK
Hlavní stránka Seznam projektů a akcí Návštěvní kniha Ke stažení Mail VK     KLUB PATRIOTYCZNY   WOŚCOJSKI KLUB - górnoserbski   VLASTENECKÝ KLUB   DOMOVINSKI KLUB   ISAMAALINE KLUBI   HEIMATKLUB   HJEMLAND KLUB     ! ! ! KOSOVO JE SRBSKO ! ! !   Více  
roh   Projekty sdružení roh

roh   Další informace roh
+ Ke stažení


roh   Vlastenecký klub roh
IČO: 26528177
DIČ: CZ26528177

Sídlo:
Kunčice pod Ondřejníkem 114
739 13

Kontakt:
777 103 532
informace@v-klub.cz

Transparentní bankovní spojení: 5678956789/5500

© V-klub, 2002-2007

NAVRCHOLU.cz

TOPlist

bonprix

бонприкс

http://o-chae.com


* Členství ve Vlasteneckém klubu

Přidáno dne 02. 04. 2005 (2041 přečtení)

Individuální členství není pro nás nějakou elitní výsadou a ani číslem do výroční statistiky (jak se občas u sdružení stává). Vlastenecký klub si jako cíl vytýčil neziskovou práci a ne sbírání členů. Tudíž část lidí, kteří se intenzivně podílí na našich projektech často ani členy není.
Tento úvod Vás samozřejmě nemá odradit od členství, jen by měl vystihnout podstatu naší organizace, která je postavena spíše na výsledcích než na schůzích.

Samozřejmě nám nejvíce můžete pomoci jako aktivní členové. Podmínky a podrobnosti, které se dotýkají členství ve Vlasteneckém klubu vycházejí ze stanov VK.
Obecně lze zjednodušit, že vznik členství je možný pouze na základě bezúhonnosti dotyčného zájemce, ochotě se aktivně podílet na činnosti klubu a většinou je také podmíněn osobním setkáním s představiteli Vlasteneckého klubu.

Jak se stát členem

Jestli tedy nyní přemýšlíte, zda se stát naším členem, tak si určitě kladete otázky co Vám to přinese? (A pokud jste zodpovědní, tak také co Vaše členství přinese nám, potažmo vlasti.)
Co můžeme nabídnout, o tom hovoří naše www stránky, rozsah našich projektů i další pracovní materiály. O tom jak tyto nápady realizovat v praxi se pojednává tamtéž, případně máme konkrétní pracovní manuály k dílčím aktivitám. Každopádně nabízíme možnost být součástí organizace, která má své letité zkušenosti a schopnosti.
Naší vlasti pomůžete především svým chováním, ctí a přístupem k ostatním, budováním vlastní rodiny i pracovní kariéry. My, ve Vlasteneckém klubu, nabízíme a umožníme navíc "pouze" spoluúčast na konkrétních a zajímavých projektech, skvělý a přátelský kolektiv a v neposlední řadě možnost podílet se na tolik potřebné rehabilitaci vlastenectví.

Nebojte se tedy a připojte se k nám. Jak je (alespoň myslíme) vidět z našich stránek, práce je u nás stále dost. Budete vřele přivítáni

Pište na mail clen@v-klub.cz. Při prvním kontaktu prosím uveďte následující informace:

  • Jméno a věk.
  • Bydliště (myšleno je nějaké větší město poblíž).
  • Telefonní spojení (nejlépe mobil i pevnou linku).
Vhodné je také uvést jakou představu máte o svém zapojení do našeho sdružení!

Celý příspěvek | Přidal: Petr Tryščuk | Informační e-mailVytisknout článek

roh   Přihlášení čtenářů roh

Jméno (přezdívka)
Heslo


Úprava osobního účtu

roh   Zajímavé odkazy roh
Totalita - web proti totalitním systémům.
Vlastenci! na www
Web o Horní a Dolní Lužici.
Moravský vlastenecký etnofolk.

rodina.lv
Vlastenci


GNU redakční systém phpRS
GNU redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.