* Doprava na Beltine 2005

Přidáno dne 08. 04. 2005 (3196 přečtení)

Protože je Beltine bezpochyby úžasnou oslavou a významným kulturním svátkem, rozhodli jsme se pro zjednodušení jezdit na něj společně autobusem a nabídnout volná místa i dalším zájemcům. Letos pojedeme autobusem (snad ke všeobecné spokojenosti) již počtvrté. Tentokrát do Náměště nad Oslavou.

Veškeré podrobnosti o akci samotné (včetně programu) naleznete na www.beltine.cz. Pozor, v Buse už zbývá jen pár posledních míst.

Nástupní místa: Ostrava střed (u vlakového nádraží), Frýdek-Místek (u vlakového nádraží), Olomouc (u autobusového nádraží). Ceny za cestu:
Cena za cestu na osobu v předprodeji (tam i zpět) 350,- Kč
Členové V-klubu v předprodeji (tam i zpět) 250,- Kč
Cena za cestu (nákup od 10.4.) 450,- Kč
Slevy: vzhledem k tomu, že se pro letošek snažíme srazit ceny co nejníže, tak nebudou další slevy. Kromě dětských, ale ty si domluvíme konkrétně v mailech.

Vstupenky:
Členové Bratrstva Keltů (kteří včasnahlásí i číslo své legitimace) mají zajištěnu přes nás členskou slevu (nemusí stát frontu na místě samém :-)

Záloha:
Záloha se platí nejpozději do 10.4.2005 (nejlépe však v březnu). A je v plné výši platby za dopravu. Nejlépe plaťte na náš transparentní účet u E-BANKY 5678956789/2400, jako VS uveďte své číslo mobilu, jako text uveďte své jméno – nic jiného! Jako každý rok máme lístky až do příjezdu na Beltine za cenu předprodeje! Peníze za lístek se vybírají až v autobuse).
Vrácení peněz je možné pouze v případě, že si dotyčný (nebo my za něj) sežene náhradníka.

!!! Soutěž:
Pokračujeme v soutěži z minulého roku – tedy všichni ti, kteří zaplatí zálohu včas, se dostanou do slosování o lístek na Beltine zdarma. Lístek bude vylosován během cesty v autobuse.

Informace na:
petr@v-klub.cz

Celý příspěvek | Počet názorů: 1 | Přidat názor | Informační e-mailVytisknout článek