<ab>Informační cedule

* Informační cedule, tabule a vývěsky

Přidáno dne 20. 03. 2005 (2005 přečtení)

Na počátku tohoto projektu jsme se inspirovali kamarádem Lukášem z Jeseníků, kterého jako prvního napadlo umísťovat na zajímavá místa jednoduché a nenákladné informační cedule. Z těchto cedulek se postupně rozrostla celá škála obdobných projektů, včetně těch již finančně náročných.

Postupně jsme projekt rozšířili do několika samostatných oblastí, ale jedno jim však zůstalo společné. Ten prvotní cíl informovat a vzdělávat! Ať to platí pro odlehlé horské kouty, tak pro frekventovanou ulici ve frýdku-Místku, vždy se snažíme o poskytnutí co největšího množství objektivních informací.
Tento projekt nás pomalu přerůstá a kdyby se do něj zapojilo více lidí, bylo by to jenom dobře. Proto je toto úvodní představení projektu také motivační, pro ty, kteří by chtěli přiložit ruku k dílu.

Zobrazen celý projekt | Garant projektu: Petr Tryščuk | Informační e-mailVytisknout článek