Vlastenecký klub Působnost VK
Hlavní stránka Seznam projektů a akcí Návštěvní kniha Ke stažení Mail VK     KLUB PATRIOTYCZNY   WOŚCOJSKI KLUB - górnoserbski   VLASTENECKÝ KLUB   DOMOVINSKI KLUB   ISAMAALINE KLUBI   HEIMATKLUB   HJEMLAND KLUB     ! ! ! KOSOVO JE SRBSKO ! ! !   Více  
roh   Projekty sdružení roh

roh   Další informace roh
+ Ke stažení


roh   Vlastenecký klub roh
IČO: 26528177
DIČ: CZ26528177

Sídlo:
Kunčice pod Ondřejníkem 114
739 13

Kontakt:
777 103 532
informace@v-klub.cz

Transparentní bankovní spojení: 5678956789/5500

© V-klub, 2002-2007

NAVRCHOLU.cz

TOPlist

bonprix

бонприкс

http://o-chae.com


* 3. ročník - 7.11.2002

Přidáno dne 20. 03. 2005 (2349 přečtení)

Dne 7.11. 2002 jsme pořádali akci "UPALME LENINA". Sešlo se zde sice asi jen 12 lidí, ale přesto bylo o zábavu postaráno.

Jediné co asi všem účastníkům vadilo bylo to, že byla zima jak v Rusku.
Asi kolem 16-17té hodiny začali dva naši členové připravovat hranici (tímto jim děkujeme). Něco před 18tou hodinou "přijel" Lenin a mohlo se začít. Musím uznat, že byl opravdu pěkně udělaný. Byl vycpaný pilinami, na sobě měl dlouhý tmavý kabát a na hlavě beranici. I obličej byl dokonalý, měl perfektní oči, nos i uši.
V 18 hodin se zapálily pochodně, kterými se pak podpálila hranice. Lenin vzplál krásně a rychle, asi už pochopil, že je ten pravý čas odsud táhnout. Jen ten oheň pod ním nevykazoval tu činnost, kterou měl, ale já se mu nedivím, komu by se chtělo pod Leninovýma rukama co dělat? Ale když ta hranice nechtěla sama od sebe ohřát zmrzlá těla účastníků, musel jí jeden zálesák (Pavouk) pomoct benzinem. To však stejně nepomohlo a oheň se pak pořádně rozhořel, až když se přidaly Leninovy ruce k dílu, ty jediné totiž ještě byly v tu dobu bez poskvrny (- myslím tím od ohně).
Asi tak po dvou hodinách skvělé zábavy se všichni shodli na tom, že doma, nebo v hospodě bude líp a tak naskákali do auta jednoho z pořadatelů a jelo se pryč.Celý příspěvek | Počet názorů: 0 | Přidat názor | Informační e-mailVytisknout článek

roh   Přihlášení čtenářů roh

Jméno (přezdívka)
Heslo


Úprava osobního účtu

roh   Zajímavé odkazy roh
Totalita - web proti totalitním systémům.
Vlastenci! na www
Web o Horní a Dolní Lužici.
Moravský vlastenecký etnofolk.

rodina.lv
Vlastenci


GNU redakční systém phpRS
GNU redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.