Vlastenecký klub Působnost VK
Hlavní stránka Seznam projektů a akcí Návštěvní kniha Ke stažení Mail VK     KLUB PATRIOTYCZNY   WOŚCOJSKI KLUB - górnoserbski   VLASTENECKÝ KLUB   DOMOVINSKI KLUB   ISAMAALINE KLUBI   HEIMATKLUB   HJEMLAND KLUB     ! ! ! KOSOVO JE SRBSKO ! ! !   Více  
roh   Projekty sdružení roh

roh   Další informace roh
+ Ke stažení


roh   Vlastenecký klub roh
IČO: 26528177
DIČ: CZ26528177

Sídlo:
Kunčice pod Ondřejníkem 114
739 13

Kontakt:
777 103 532
informace@v-klub.cz

Transparentní bankovní spojení: 5678956789/5500

© V-klub, 2002-2007

NAVRCHOLU.cz

TOPlist

bonprix

бонприкс

http://o-chae.com


* Výroční zpráva pro rok 2002

Přidáno dne 01. 01. 2003 (1507 přečtení)

Výroční zpráva je základním právním dokumentem, který ukazuje na činnost neziskové organizace v předcházejícím roce.
Vlastenecký klub působil v roce 2002 ve třech městech – Děčíně, Ostravě a Frýdku-Místku. Svou činnost zaměřil především na kulturní a turistické aktivity.

Výčet aktivit:

1. Kultura a historie:
Během roku 2002 jsme připravili a uskutečnili 12 tématických přednášek a následných tématických besed (témata z oblasti historické, kulturní a sociálně-politické) na které přišlo okolo 180 lidí.
Dále jsme zajistili autobusový svoz na svátek Keltské kultury Beltine (25 lidí) Na Beskydském vrcholu – Čertově mlýně – byla instalována informační cedule. Byly připraveny a rozpracovány dvě studie – „Pátrání po původu Lípy aneb jak se stala slovanským symbolem“. A „Mohlo růst jmelí na dubu?“ na vyvrácení dva tisíce let starého tvrzení Plinia staršího.

2. Pietní aktivity a aktivity vztažené na suverenitu vlasti:
Již tradičně jsme si připomněli významné výročí a státní svátky ČR vyvěšením vlajky v Děčíně (28.9. a 28.10.) a na Frýdecko-Místecku (8.-9.5., 28.10.), které zaznamenaly zájem nejen médií, ale přímo se jich zúčastnilo přes 50 lidí. Také jsme byli přítomni pietního aktu u Czajánkových kasáren a dalších vzpomínkových akcí.
V Děčíně proběhlo již třetí upálení makety Lenina za přítomnosti 12ti lidí.

3. Turistika, sport, survival, výlety:
Za rok 2002 jsme připravili 13 plánovaných turistických a survivalových akcí na které se dostavilo přes 120 lidí. 6 akcí se konalo v Beskdydech, 1 v Jeseníkách a 6 na Děčínsku. Mezi sportovní aktivity patří pravidelný nohejbal v Děčíně další nepravidelné sportovní aktivity.
Klub Děčín připravil třídenní výlet na pohraniční opevnění ve východních Čechách a na Kralicku. (6 lidí)

Odpracované dobrovolnické hodiny:
Členové Vlasteneckého klubu a naši spolupracovníci oddělali zcela zdarma okolo 65 hodin na přípravách kulturních akcí, 25 hodin na přípravách sportovních, turisticko-survivalových aktivit a brigáda (pro konkrétní rodinu) při odklízení následků povodní (součástí byl finanční dar 1000,- Kč. Na ekologické činnosti bylo odpracováno přes 40 manuálních hodin a 15 na přípravách a papírování. Na přípravách historických a pietních aktivit bylo odpracováno po 10 hodinách.
Vypočítat čas strávený pro vnitřní chod, výstavbu www stránek a administrativní práci spočítat nejde (jedná se nejméně o stovku hodin). Celkem bylo na přímých výstupech odpracováno Vlasteneckým klubem nejméně 200 hodin.

Finanční zpráva:
Vlastenecký klub nevykázal v roce 2002 žádné zisky. Veškeré nutné výdaje nepřesáhly 20 000,- Kč a byly uhrazeny z darů poskytnutých členy Vlasteneckého klubu.

Celý příspěvek | Počet názorů: 0 | Přidat názor | Informační e-mailVytisknout článek

roh   Přihlášení čtenářů roh

Jméno (přezdívka)
Heslo


Úprava osobního účtu

roh   Zajímavé odkazy roh
Totalita - web proti totalitním systémům.
Vlastenci! na www
Web o Horní a Dolní Lužici.
Moravský vlastenecký etnofolk.

rodina.lv
Vlastenci


GNU redakční systém phpRS
GNU redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.