30. dní pro neziskový sektor - 2003

Autor: Petr Tryščuk <petr(at)v-klub.cz>, Téma: Propagace a ohlasy, Vydáno dne: 06. 04. 2003

Jako už loni, i letos jsme se zapojili do kampaně 30. dní pro neziskový sektor. Na severní Moravě a Slezsku tuto činnost již tradičně organizuje velmi agilní občanské sdružení (VITA), které mimo jiné poskytlo 14 nástěnek formátu 70cm x 100 cm pro prezentaci neziskových organizací.

Vlastenecký klub byl jednou z těch organizací, které svou nástěnku připravili. Sice nám díky chřipkové epidemii prořídly řady a vzhled nástěnky nebyl připraven právě podle našeho gusta, ale myslím, že se nám to nakonec (díky děvčatům) povedlo - Ostatně na přiložené fotografii můžete posoudit sami

Na nástěnce jsme v textu představili naše o.s. V-klub a naši činnost, včetně pozvánek na rok 2003. Uveřejnili jsme také naše Stručné programové cíle a především množství fotografií z naší činnosti.

Výstava byla umístěna od 21.2.2003 do 21.3.2003 na Moravskoslezském Krajském Úřadě v předsálí a v sále zasedací místnosti Zastupitelstva.